Geri

TRADING CAMP

Kıbrıs Eğitimi

Kullanıcı Avatarı

EĞİTİM TARİHLERİ

18-21 Ağustos 2024

Yer: Kaya Palazzo Kıbrıs

Limitli Kontenjan

EĞİTİM AÇIKLAMASI

✅ VIP GRUP
✅ Devrim Akyıl ile canlı Trading
✅ Teorik bilgilerin pratiğe dökülmesi olanağı
✅ Hem tatil hem Devrim Akyıl’dan ekranda para kazanma inceliklerini öğrenme avantajı
✅ VIP Whatsapp Grubu üyeliği
✅ Ultra Lüks beş yıldızlı otelde konaklama
✅ Her şey dahil organizasyon*

*Eğitim paketine dahil olan masraflar; konaklama, transfer, toplantı odası tahsisi ile sınırlı olup uçak bileti dahil değildir.

Eğitmen

1972 İstanbul doğumlu. Orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji’de tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversite’sinde İşletme bölümünü bitirdi.
1992 yılında, üniversite 2. sınıfta eğitimi ile eş zamanlı, AOG Türkİnvest’te Singapur Masası dealerı olarak başlayan Uluslararası borsa serüvenim halen devam etmekte.
90’lı yıllarda İstanbul’da çeşitli aracı kurumlarda profesyonel üst düzey yöneticilik yaptı. 2000’li yıllarda ABD’nin Boston şehrinde, özelikle uluslararası para piyasalarında uzun yıllar Forex trade alanında tecrübe edindi.
Üniversite yıllarında özel televizyon kanallarında Amerikan Futbolu maç yorumlamakla başlayan medya serüveni, daha sonra farklı spor magazin programlarında yapımcı ve sunucu olarak devam etti. Uzun yıllardır ekonomi, finans yazarlığı yapmaktadır.

Şuanda Türkiye ve dünya ekonomisi koşullarında finans alanında kendini geliştirmek isteyenlere online, yüz yüze birebir ve kurumsal eğitimler veriyor.

119,900.00 ₺