Geri

DEVRİM AKYIL İLE BİREBİR VIP KOÇLUK

Görüşme içerik ve fiyat bilgisi için info@devrimakyilakademi.com’dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Avatarı

“DEVREM AKYIL İLE BİREBİR VIP KOÇLUK SEANSI” DENEYİMİNE VAR MISINIZ?

VIP KOÇLUK, kişi ile özel olarak planlanmış birebir görüşme programıdır.
Bir eğitim programı değildir.

Devrim Akyıl ile yapacağınız 1 veya 2 saatlik görüşme kapsamında,

✅ Kişisel portföyünüz hakkında konuşabilir,
✅ Finansal hedeflerinize ulaşmak adına eylem planınızı geliştirebilir,
✅ Bu plan kapsamında adımları uygulamanıza yol gösterici bilgiler edinebilir,
✅ Sorularınıza birebir anlık yanıtlar alabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Daha fazla bilgi, koçluk seansına dair detaylar ve fiyat bilgisi için; 0 850 303 2590 veya info@devrimakyil.com ‘ dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitmen

1972 İstanbul doğumlu. Orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji’de tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversite’sinde İşletme bölümünü bitirdi.
1992 yılında, üniversite 2. sınıfta eğitimi ile eş zamanlı, AOG Türkİnvest’te Singapur Masası dealerı olarak başlayan Uluslararası borsa serüvenim halen devam etmekte.
90’lı yıllarda İstanbul’da çeşitli aracı kurumlarda profesyonel üst düzey yöneticilik yaptı. 2000’li yıllarda ABD’nin Boston şehrinde, özelikle uluslararası para piyasalarında uzun yıllar Forex trade alanında tecrübe edindi.
Üniversite yıllarında özel televizyon kanallarında Amerikan Futbolu maç yorumlamakla başlayan medya serüveni, daha sonra farklı spor magazin programlarında yapımcı ve sunucu olarak devam etti. Uzun yıllardır ekonomi, finans yazarlığı yapmaktadır.

Şuanda Türkiye ve dünya ekonomisi koşullarında finans alanında kendini geliştirmek isteyenlere online, yüz yüze birebir ve kurumsal eğitimler veriyor.